Co cenią sobie nasi Pacjenci?
Udogodnienia dla Pacjentów Arie Stomatologia

W Arie Stomatologia na każdym etapie pracy dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu odpowiednią opiekę medyczną. Dbamy o różnorodne udogodnienia dla Pacjentów, zaczynając od zapisu wizyty w rejestracji, poprzez obsługę w gabinecie, leczenie i opiekę pozabiegową.

PRZYJAZNA ATMOSFERA

Rozumiemy Pacjentów, których paraliżuje strach przed wizytą u stomatologa. Powiedzcie nam o swoim stresie podczas rezerwacji wizyty, a dołożymy wszelkich starań, aby pomóc Wam sobie z nim poradzić. Rejestracja pomoże w wyborze najodpowiedniejszego lekarza dentysty, zaproponuje poranną godzinę pierwszej wizyty, gdy w gabinecie znajduje się mniej Pacjentów, doradzi jakie metody można wypróbować w celu zmniejszenia lęku.

O komfort i bezstresową wizytę dbamy już od wejścia do poczekalni. Oferujemy Państwu wygodną strefę oczekiwania na wizytę, z telewizorem i muzyką, aktualnymi gazetami, dystrybutorem z wodą i kącikiem zabaw dla dzieci. W swoim kąciku najmłodsi Pacjenci znajdą różne zabawki, książeczki i kolorowanki. Rodzice, którzy dotrą na wizytę z dużym wyprzedzeniem mogą również wyjść z dzieckiem na plac zabaw na osiedlu.

SPRZĘT MEDYCZNY WYSOKIEJ JAKOŚCI

W gabinecie Arie Stomatologia w Łodzi przyjmujemy Pacjentów używając profesjonalnych sprzętów i instrumentów medycznych zaprojektowanych przez światowych liderów branży medycznej tj. KaVo Kerr, Labomed, SDI, Acteon, Osstem, Philips. Korzystamy m.in. z trzech nowoczesnych unitów stomatologicznych KaVo, mikroskopu zabiegowego do leczenia kanałowego zębów, ultradźwięków do specjalistycznego leczenia endodontycznego, aparatów do radiowizjografii RVG, wirówki do zabiegów z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, lampy do gabinetowego wybielania zębów Philips ZOOM! i nowoczesnego fizjodyspensera do zabiegów implantologicznych. Pracujemy na sprawdzonych materiałach stomatologicznych i wysokiej jakości kompozytach, stale wzbogacając naszą ofertę zabiegową o innowacyjne, dobrze rokujące metody leczenia.

LECZENIE STOMATOLOGICZNE NA RATY

Leczenie stomatologiczne w naszej placówce może być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach. Kredytowanie leczenia to komfortowa opcja wybierana niejednokrotnie przez naszych Pacjentów. Wszelkie szczegóły dotyczące leczenia stomatologicznego na raty znajdują się na podstronie: Leczenie na raty → https://arie-stomatologia.pl/leczenie-na-raty/

UDOGODNIENIA DLA PACJENTÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH ARIE STOMATOLOGIA ŁÓDŹ

Gabinet Arie Stomatologia w Łodzi jest przyjazny Pacjentom niepełnosprawnym. Od lat przyjmujemy Pacjentów z niepełnosprawnością ruchową, niepełnosprawnością narządów wzroku, słuchu i mowy oraz z innymi schorzeniami.
Życzliwi lekarze i pomocny personel gabinet dba o komfort i wygodę każdego naszego Pacjenta.
Udogodnienia dla Pacjentów z niepełnosprawnością ruchową, korzystających z wózka inwalidzkiego:
- gabinet położony na parterze,
- wygodne podjazdy dla wózków inwalidzkich na terenie osiedla,
- po wcześniejszym ustaleniu możliwość wjazdu samochodem na teren osiedla, przed wejście do gabinetu,
- dostosowana toaleta,
- regulowany, nowoczesny unit stomatologiczny.
W razie pytań, zachęcamy do kontaktu telefonicznego z rejestracją gabinetu Arie Stomatologia Łódź.

WYSOKIE STANDARDY STERYLNOŚCI

Przestrzegamy rygorystycznych procedur higienicznych i zwracamy szczególną uwagę na aspekty sterylności. W trosce o bezpieczeństwo Pacjentów i higienę pracy naszego Personelu, dbamy o czystość, odpowiednią dezynfekcję i sterylizację. Gabinety, poczekalnia i łazienki są stale sprzątane oraz odkażane za pomocą środków bakterio- i wirusobójczych. Gabinety zabiegowe i unity stomatologiczne są dezynfekowane i odpowiednio przygotowywane dla każdego kolejnego Pacjenta. Narzędzia stomatologiczne przechodzą restrykcyjny proces czyszczenia i sterylizacji, przy użyciu specjalistycznych sprzętów takich jak myjka ultradźwiękowa i autoklaw. Na dowód prawidłowo przeprowadzonej sterylizacji każdy pakiet narzędzi wykorzystywany w tracie leczenia posiada wskaźnik potwierdzający jałowość, a pakiet otwierany jest dopiero przy Pacjencie. Stosujemy jednorazowe środki ochrony takie jak: rękawiczki, maseczki, fartuchy, kubki, ślinociągi, serwety dla Pacjenta – wszystkie utylizowane po każdym Pacjencie. Przestrzegamy również wszelkich zasad segregacji i utylizacji odpadów medycznych i materiałów skażonych.

WSPÓŁPRACA LEKARZY RÓŻNYCH SPECJALIZACJI

Dzięki bogatemu doświadczeniu naszych lekarzy i lekarzy dentystów i ich stałej chęci wzbogacania swojej wiedzy, stale dodajemy do naszej oferty zabiegowej kolejne innowacyjne zabiegi. Wykonujemy rozległe prace protetyczne – licówki porcelanowe bez szlifowania, licówki kompozytowe, bonding, nowoczesne protezy zębowe - szkieletowe, acronowe i acetylowe, mosty AET, korony wysoceestetyczne na tlenku cyrkonu, inlay/onlay i prace na implantach. Przeprowadzamy zabiegi regeneracji tkanek przyzębia z wykorzystaniem preparatu Emdogain i zabiegi z osoczem bogatopłytkowym mające wspomagać m.in. rekonwalescencję przy trudnych ekstrakcjach zębów. Korzystamy z najnowszych rozwiązań do precyzyjnej rekonstrukcji zębów przy rozległych ubytkach próchnicowych, a także procedur stomatologii odtwórczej m.in. z preparatem Biodentine. Od lat zajmujemy się stomatologią estetyczną, usuwając białe plamy z zębów za pomocą infiltranta ICON, wykonując zabiegi wybielania zębów w gabinecie i za pomocą nakładek wybielających. Staramy się zapewnić naszym Pacjentom specjalistyczną opiekę dentystyczną przy zachowaniu optymalnej ceny zabiegu.

Bądź na bieżąco z informacjami o Arie Stomatologia.

Zapisz się do newslettera.

  arie stomatologia budynek

  Arie Stomatologia
  Masz pytania? Napisz do nas.

  Jeśli masz pytania na temat dostępnych udogodnień dla pacjentów gabinetu, skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy. Zapytaj o udogodnienia dla pacjentów Arie Stomatologia Łódź.

   Imię i nazwisko

   Adres email

   ArieStomatologia

   Skontaktuj się z nami, aby umówić wizytę lub zapytać o leczenie.

   Wyróżnienia
   Social Media

   Profile Arie Stomatologia Łódź znajdziecie w różnych mediach społecznościowych. Dołączcie do naszej społeczności w Internecie, by być na bieżąco z informacjami na temat gabinetu i wolnymi terminami wizyt do lekarzy dentystów i lekarzy specjalistów. Na naszych stronach publikujemy też porady dotyczące zdrowia i higieny jamy ustnej.

   Copyright 2022 by BoldThemes. All rights reserved.

   Copyright 2020 by BoldThemes. All rights reserved.