Stomatologia Zachowawcza
Leczenie i profilaktyka próchnicy

W gabinecie Arie Stomatologia kompleksowo dbamy o zdrowie jamy ustnej naszych pacjentów. Zaczynamy od diagnostyki, czyli przeglądu zębów i poinformowania pacjenta o stanie jego uzębienia, ubytkach próchnicowych i innych problemach np. periodontologicznych czy wymagających ingerencji chirurgicznej. Posiadamy radiowizjograf, więc mamy możliwość wykonywania na miejscu punktowych zdjęć diagnostycznych. W przypadku konieczności wykonania zdjęcia panoramicznego całej jamy ustnej odsyłamy pacjentów do sprawdzonej placówki radiologii stomatologicznej w Łodzi. Czym jest stomatologia zachowawcza Łódź

ZMIENIAMY SPOSÓB MYŚLENIA O DENTYŚCIE.

Naszym priorytetem jest poczucie bezpieczeństwa naszych Pacjentów. Staramy się podchodzić do każdego indywidualnie, z życzliwością i dbałością o zdrowie i estetykę uśmiechu. Walczymy o każdy ząb!

Boli Cię ząb i szukasz pilnej pomocy stomatologicznej? Dawno nie byłeś u dentysty i chcesz zadbać o zdrowie jamy ustnej? Chcesz poprawić estetykę swojego uśmiechu?

Zapytaj o w rejestracji gabinetu o lekarza, który będzie mógł pomóc i o dogodny termin na badanie, konsultację specjalistyczną lub leczenie.

Czym jest
stomatologia zachowawcza?

Lekarze dentyści w gabinecie Arie Stomatologia dokładają wszelkich starań, aby zęby naszych pacjentów były zdrowe i piękne. Zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej mają na celu zapobieganie powstawaniu próchnicy i leczenie jej początkowych stadiów tak, aby choroba nie rozwijała się i nie doprowadziła do zapalenia miazgi zęba, a co za tym idzie do konieczności rozpoczęcia leczenia kanałowego. Stosujemy możliwie mało inwazyjne zabiegi, bez bólu i bez borowania jak: lakowanie, fluoryzacja czy impregnacja (więcej o nich: Stomatolog dziecięcy w Łodzi – lakowanie, lakierowanie, lapisowanie.). Zakładamy opatrunki lecznicze i leczymy zęby stosując wysokiej jakości wypełnienia światłoutwardzalne.

Wszystkie zabiegi na prośbę pacjenta przeprowadzamy w znieczuleniu, tak aby fizyczny i psychiczny komfort wizyty był dla pacjenta jak największy.

W ramach stomatologii zachowawczej przeprowadzamy również u pacjentów higienizację, czyli skaling i piaskowanie. Zabiegi te mają na celu usunięcie kamienia i osadu nazębnego, które nie tylko wpływają na estetykę, ale i zdrowie uśmiechu.
https://www.arie-stomatologia.pl/wp-content/uploads/2021/02/czerwony-unit-scaled.jpg

Leczenie stomatologiczne realizujemy w oparciu o najwyższe standardy leczenia, zgodne z aktualną wiedzą medyczną w dziedzinie stomatologii. Umożliwiamy Pacjentom skorzystanie z profesjonalnego leczenia, w optymalnych cenach. Od lat spełniamy marzenia naszych Pacjentów o zdrowym i pięknym uśmiechu!

Nowoczesny sprzęt oraz stosowanie sprawdzonych materiałów stomatologicznych sprawia, że możemy zaoferować Państwu wysoką jakość usług.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń
tel. (42) 307 - 06 - 00
tel. kom. 884 - 053 -111
Email
rejestracja@arie-stomatologia.pl

Rezerwuj wizytę

Zapytaj o dostępny termin przeglądu zębów lub leczenia w gabinecie Arie Stomatologia Łódź Retkinia.

  Arie Stomatologia
  Inne usługi

  mikroskop stomatologiczny arie łódź

  Endodoncja pod mikroskopem

  Wykonujemy leczenie endodontyczne (leczenie kanałowe Łódź), powtórne leczenie kanałowe (tzw. „re-endo”) i leczenie kanałowe pod mikroskopem.
  osstem implant

  Implanty zębowe

  Implanty są obecnie najnowocześniejszą i najdoskonalszą metodą uzupełnienia braków w uzębieniu.

  fotel stomatologiczny arie stomatologia

  Chirurgia stomatologiczna

  W gabinecie Arie Stomatologia można usunąć każdy zakwalifikowany przez lekarza do ekstrakcji ząb.
  stomatologia dziecięca arie łódź

  Stomatologia Dziecięca

  W gabinecie Arie Stomatologia Łódź troska o dobro dziecka to standard.
  ArieStomatologia

  Skontaktuj się z nami, aby umówić wizytę lub zapytać o leczenie.

  Wyróżnienia
  Social Media

  Profile Arie Stomatologia Łódź znajdziecie w różnych mediach społecznościowych. Dołączcie do naszej społeczności w Internecie, by być na bieżąco z informacjami na temat gabinetu i wolnymi terminami wizyt do lekarzy dentystów i lekarzy specjalistów. Na naszych stronach publikujemy też porady dotyczące zdrowia i higieny jamy ustnej.

  Copyright 2022 by BoldThemes. All rights reserved.

  Copyright 2020 by BoldThemes. All rights reserved.