dr n.med. Rafał
Nogala

Dr n.med. Rafał Nogala jest stomatologiem, specjalistą protetyki stomatologicznej. To lekarz z bogatym doświadczeniem zarówno w leczeniu zachowawczym i profilaktyce próchnicy, jak i w dziedzinie protetyki stomatologicznej. Pacjenci chwalą sobie kompetencje doktora oraz pozytywną atmosferę podczas wizyt na fotelu dentystycznym. Aby zapewnić pacjentom coraz nowocześniejsze formy odbudowy zębów i protetycznych uzupełnień braków zębowych, dr n.med. Rafał Nogala, regularnie poszerza swoją wiedzę poprzez udział w kursach m.in. z zakresu protetyki oraz protetyki na implantach.

Leczenie pacjentów bólowych

Profilaktyka i leczenie próchnicy u dorosłych i dzieci

Protetyka stomatologiczna (również na implantach)

Wybielanie zębów i stomatologia estetyczna

rafał nogala dentysta

Specjalista protetyki stomatologicznej

  https://www.arie-stomatologia.pl/wp-content/uploads/2020/03/img-booking.png

  Jestem zachwycona po wizycie u pana doktora. Lekarz jest bardzo dokładny, nie naciąga na zbędne zabiegi (!), wszystko tłumaczy, jest uważny i delikatny. Widać, że stara się nawet mówić w taki sposób, żeby nie urazić pacjenta. Wizyta poszła milion razy lepiej niż się spodziewałam (byłam do niej negatywnie nastawiona, bo chyba nikt nie lubi iść do dentysty i rozmawiać o problemach ze zgryzem) i zdecydowanie przyjdę na kolejną. Długo szukałam lekarza – specjalisty stomatologii estetycznej, który pomoże mi w moim problemie, i dr Nogala spełnił moje oczekiwania w 100%. Wrócę i serdecznie polecam innym.

  Iga (opinia z portalu Znany Lekarz)

  Dr n. med. Rafał Nogala zgodnie ze swoją specjalizacją prowadzi leczenie protetyczne pacjentów gabinetu Arie Stomatologia, a poza tym zajmuje się leczeniem i profilaktyką próchnicy u pacjentów dorosłych. Specjalizacją dr n.med. Rafała Nogala jest protetyka stomatologiczna, a więc prace takie jak korony, licówki (licówki porcelanowe oraz licówki bez szlifowania non-prep), mosty, protezy, inlay/onlay itd.. U doktora możliwe jest także wykonanie rozległych prac protetycznych, obejmujących jednoczesne leczenie większej ilości zębów oraz prac na implantach Osstem. Dr n.med. Rafał Nogala wykonuje także zabiegi z zakresu stomatologii kosmetycznej/estetycznej tj. skaling ultradźwiękowy i piaskowanie, wybielanie zębów (gabinetowe lampą Philips ZOOM!, nakładkowe, wybielanie zębów martwych), poprawa estetyki uśmiechu za pomocą prac protetycznych. Dr n.med. Rafał Nogala wykonuje także ekstrakcje (usuwanie) zębów.

  Dr n.med. Rafał Nogala przyjmuje również pacjentów angielskojęzycznych.
  Arie Dental Clinic Łódź

  Specjalista protetyki stomatologicznej
  Wykonywane zabiegi m.in.:
  – różnorodne, rozległe leczenia protetyczne: protezy, korony, korony na implantach, inlay/onlay, mosty, licówki porcelanowe, licówki porcelanowe bez szlifowania non-prep, szyny relaksacyjne i inne,
  – stomatologia estetyczna,
  – leczenie zachowawcze (leczenie próchnicy) u osób dorosłych i dzieci,
  – profilaktyka próchnicy,
  – skaling ultradźwiękowy i piaskowanie,
  – leczenie kanałowe,
  – wybielanie zębów (również martwych),
  – nakładki ortodontyczne,
  – niektóre zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej.

  Godziny pracy
  dr n.med. Rafał Nogala

  Tu możesz zarezerwować wizytę na leczenie stomatologiczne do dr n.med. Rafała Nogala. Sprawdź godziny pracy i wypełnij formularz kontaktowy.

  Opinie
  Pacjentów

  https://www.arie-stomatologia.pl/wp-content/uploads/2020/01/pin_1.png
  edytap
  (opinia z portalu Znany Lekarz)

  Witam..mialam przyjemnosc byc pacjentka pana doktora Nogali,a w zasadzie nadal nia jestem,bo jak zaczyna sie cos dziac,od razu wykonuje do niego telefon;)
  Wyleczyl mi pare zebow i nawet takie ktore wydawaly sie do nie wyleczenia.
  Profesjonalista jakich malo,a przy tym usmiechniety i bardzo delikatny.Informuje o kazdej wykonywanej czynnosci.
  Dodam ze zawsze wizyta u stomatologa byla dla mnie trauma.
  Polecam;)

  https://www.arie-stomatologia.pl/wp-content/uploads/2020/01/pin_1.png
  Łukasz K.
  (opinia z portalu Znany Lekarz)

  Wybrałem Lekarza kierując się opiniami na Znanym Lekarzu, na przestrzeni roku Pan Doktor wymienił mi ok. 8 wypełnień i wykonał 4 korony na cyrkonie. Efekt estetyczny na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm, świetny kontakt, polecam wszystkim!

  https://www.arie-stomatologia.pl/wp-content/uploads/2020/01/pin_1.png
  agnieszka
  (opinia z portalu Znany Lekarz)

  Bardzo dobry stomatolog. Miałam usunięcie zęba- trudny przypadek. Objaśnił okoliczności usunięcia. Rozmową spowodował, że byłam pozytywnie nastawiona do zabiegu. Nic mnie nie bolało, bez komplikacji. Polecam.

  https://www.arie-stomatologia.pl/wp-content/uploads/2020/01/pin_1.png
  Tomasz Kowalski

  Wrażenie po wizycie? Wyłącznie pozytywne.

  https://www.arie-stomatologia.pl/wp-content/uploads/2020/01/pin_1.png
  Marta Jachowicz

  Po wizycie bardzo dobre wrażenie. Pan doktor miły, cierpliwy, zostałam dokładnie poinformowana o leczeniu. Delikatnie i bezboleśnie. Polecam!

  https://www.arie-stomatologia.pl/wp-content/uploads/2020/01/pin_1.png
  Paulina W.

  Wizyta przebiegła w bardzo przyjemnej atmosferze. Lekarz konkretnie wytłumaczył jaki jest problem i dał zalecenia. Polecam.

  ArieStomatologia

  Skontaktuj się z nami, aby umówić wizytę lub zapytać o leczenie.

  Wyróżnienia
  Social Media

  Profile Arie Stomatologia Łódź znajdziecie w różnych mediach społecznościowych. Dołączcie do naszej społeczności w Internecie, by być na bieżąco z informacjami na temat gabinetu i wolnymi terminami wizyt do lekarzy dentystów i lekarzy specjalistów. Na naszych stronach publikujemy też porady dotyczące zdrowia i higieny jamy ustnej.

  Copyright 2022 by BoldThemes. All rights reserved.

  Copyright 2020 by BoldThemes. All rights reserved.