Promocje
Sprawdź z kim współpracujemy.

W trosce o zapewnienie jak największego komfortu leczenia idącego w parze z dogodną formą płatności za zabiegi, gabinet Arie Stomatologia w Łodzi, oprócz możliwości rozliczenia leczenia w formie ratalnej (więcej informacji na ten temat dostępne jest tutaj), akceptuje również bony Sodexo oraz karty rabatowe FitProfit, GetProfit i kartę absolwenta Uniwersytetu Łódzkiego.

Szczegóły dotyczące form i zasad akceptowania bonów Sodexo oraz kart FitProfit i GetProfit w gabinecie stomatologicznym Arie w Łodzi, publikujemy poniżej:

Karty rabatowe FitProfit i GetProfit

Gabinet Arie Stomatologia w Łodzi akceptuje karty rabatowe FitProfit i GetProfit. Prosimy o poinformowanie nas o posiadaniu karty rabatowej w momencie rezerwowania terminu leczenia. Ważną kartę należy okazać w rejestracji przy płatności za wizytę.

Szczegóły: FitProfit Arie Stomatologia

https://www.arie-stomatologia.pl/wp-content/uploads/2021/02/Akceptujemy-FitProfit.jpg

Rozliczenie leczenia stomatologicznego bonami SODEXO

Gabinet Arie Stomatologia w Łodzi pozwala na opłacenie leczenia stomatologicznego oraz wybielania zębów (w całości lub częściowo) następującymi bonami SODEXO: Podarunkowy Pass, Premiowy Pass, Gold Pass i Travel &Beauty Pass.

Przypominamy, że bony muszą być oryginalne, ważne, nie mogą być uszkodzone, ani ostemplowane. Z okazanego bonu nie wydajemy reszty.

Prosimy o poinformowanie nas o chęci rozliczenia wizyty bonem w momencie rezerwowania terminu leczenia.

https://www.arie-stomatologia.pl/wp-content/uploads/2021/02/bonysodexo-640x411.jpg

Karta absolwenta Uniwersytetu Łódzkiego

Gabinet Arie Stomatologia w Łodzi akceptuje karty rabatowe wydawane absolwentom Uniwersytetu Łódzkiego. Prosimy o poinformowanie nas o posiadaniu karty rabatowej w momencie rezerwowania terminu leczenia. Ważną kartę należy okazać w rejestracji przy płatności za wizytę.

Więcej informacji: Absolwent Uni Lodz Arie Stomatologia

https://www.arie-stomatologia.pl/wp-content/uploads/2021/02/karta-absolwenta-ul.jpg
ArieStomatologia

Skontaktuj się z nami, aby umówić wizytę lub zapytać o leczenie.

Wyróżnienia
Social Media

Profile Arie Stomatologia Łódź znajdziecie w różnych mediach społecznościowych. Dołączcie do naszej społeczności w Internecie, by być na bieżąco z informacjami na temat gabinetu i wolnymi terminami wizyt do lekarzy dentystów i lekarzy specjalistów. Na naszych stronach publikujemy też porady dotyczące zdrowia i higieny jamy ustnej.

Copyright 2022 by BoldThemes. All rights reserved.

Copyright 2020 by BoldThemes. All rights reserved.